birlik menfez havalandırma sistemleri

Jet Difüzör


Klima tesisatlarında üfleme kanallarında kullanılmak üzere, jet difüzörler büyük hacimli mekânlarda havalandırma işleminin tavan difüzörleri yapılması mümkün olmayan veya pratik olmadığı durumlarda uygun çözümler sunmaktadır.

Jet Difüzör
  • Teknik Özellikler
  • Kullanım Alanları
  • Ürün Resimleri
  • Dökümanlar

Uzun atış mesafelerini (maksimum 25 m) yakalayabilmek ve homojen bir dağılım sağlayabilmek için üflenen hava sıcaklığı ile ortam sıcaklığı arasındaki farka bağlı olarak havanın yönlendirilmesi gerekir. Yaz aylarında üflenen soğuk havanın insanların üzerine direkt olarak yönlendirilmemesi ve dağılımın daha iyi olması için jet difüzör yukarı yönlendirilir. Kış aylarında ise üflenen sıcak havanın daha aşağılara dağılabilmesi için yönlendirme aşağıya doğru yapılır. Jet nozullar, yataydan +30° ve -30° her doğrultuda yönlendirilebilmektedir.

Jet nozullar mükemmel tasarımı ve aerodinamik yapısı ile yüksek hava debilerinde bile oldukça düşük ses seviyesine sahiptir. Bu özelliği sayesinde sessizliğin çok önemli olduğu konser salonları, tiyatrolar, müzeler gibi büyük ve yüksekliği fazla olan mekânlarda dahi rahatlıkla kullanılabilmektedir

Tüm Dünya'ya ihraç ediyoruz!

ULUSLARARASI DÜZEYDE PROFESYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ!

HEMEN TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLA